VW parādīja topošo Golf R uz elektromotora


Volkswagen ir paziņojis aizraujošas detaļas par gaidāmo Golf modeli, kas ietvers elektrisko spēka piedziņu gan uz priekšējās, gan aizmugurējās ass. Tas nodrošinās visu riteņu piedziņu, ievērojami palielinot hečbeka vadāmības koeficientu. Tehniskā sastāvdaļa spēj paātrināt līdz 300 zirgspēkiem, norāda autoražotājs.
LV / Seat
Lasīt tālāk

Birojs ABT sūknē dzinējus no Seat


Tūninga biroju ABT Sportsline bieži atceras ar labu vārdu par dažādu Eiropas zīmolu dzinēju pastiprināšanu. Beidzot puiši tika pie subkompaktās Seat dzinēju sērijas, kas ievērojami papildinās jaudu. Vācieši nolēma izspiest visu sulu no eksperimentālajiem paraugiem. Cik labi sanāca - to uzzināsim tālāk tekstā.
LV / Seat
Lasīt tālāk

Seat Alhambra ražošana tika pārtraukta

Seat Alhambra ir diezgan labs minivens, kas ar mainīgiem panākumiem tika pārdots daudzās Eiropas valstīs. Modelim nebija pietiekami daudz zvaigžņu no debesīm, dodot priekšroku ieņemt savu pieticīgo nišu budžeta segmentā. Tomēr pievilcīgās izmaksas viņu neglāba no sīvās konkurences ar francūžiem, vāciešiem un čehiem, kuri saprot daudz vairāk nekā spāņi šajā klasē.
LV / Seat
Lasīt tālāk

Motoru no Golf saņems Crossover Seat Tarraco


Kārdinošajam krosoveram Seat Tarraco, kas tika izlaists 2019. gadā, vairākās Eiropas valstīs klājas diezgan labi. Modelim ir visas modernā SUV priekšrocības, jo tam ir kopīga platforma un daudzi mezgli ar tādas klases mastodoniem kā Volkswagen Tiguan Allspace un Skoda Kodiaq. Faktiski tas kopā ar pieņemamām izmaksām nodrošina stabilu pieprasījuma līmeni.
LV / Seat
Lasīt tālāk

Ibiza un Arona ir atkārtoti jauninātas


Spānijas Ibiza un Arona saņēma vēl vienu neplānotu atjauninājumu. Abi modeļi sērijā ienāca 2017. gadā un gandrīz uzreiz uzrādīja izcilus pārdošanas apjomus daudzās Eiropas valstīs. Līdz ar to kļuvušas par jaunajiem ražotāja flagmaņiem, Ibiza un Arona atrodas nenogurstošā uzņēmuma vadības kontrolē un ļoti bieži lutina cienītājus ar jaunām iespējām, dzinējiem un kosmētikas jauninājumiem.
LV / Seat
Lasīt tālāk