Tīklā parādījās jaunā Mercedes-Benz GLS spiegu fotogrāfijas


Nesen tīklā parādījās unikālas atjauninātā Mercedes-Benz GLS krosovera fotogrāfijas, kas izraisīja lielu autobraucēju interesi. Uzņēmums iepriekš plānoja jauno auto prezentēt aprīlī, taču noplūdušo attēlu dēļ daudzi lietotāji jau zina, kā izskatīsies atjauninātais auto.

Pamatojoties uz spiegu kadriem, izmaiņas virsbūvē ir minimālas – priekšējais bamperis ir uzlabots un, visticamāk, tiks piedāvāts dažādās variācijās. Arī fotoattēlā var redzēt radiatora režģi ar firmas līstēm horizontālā stāvoklī. Tiek baumots, ka tiks pielāgota arī gaismas optika, taču attēlos tā izskatās tieši tāpat kā pašreizējā modelī.

Tomēr interesantākais ir automašīnas interjers. Ņemot vērā autoražotāja tradīcijas, jaunā modeļa prezentācija notiks līdzīgi kā GLE zīmolam. Tiek pieļauts, ka tiks atjaunināta multimediju sistēma, programmatūra un pieejamās funkcijas, kā arī tiks atjaunināta stūre un daži eksterjera elementi.

Šobrīd nekas nav zināms par atjauninātā krosovera tehniskajiem parametriem, kā arī precīzu masveida ražošanas sākuma datumu. Tomēr, spriežot pēc tradīcijām, pēc GLS restyling iznākšanas uzņēmums prezentēs krosovera "luksusa" versiju - Mercedes-Maybach.


Tādējādi atjauninātais Mercedes-Benz GLS solās būt ne mazāk pievilcīgs kā tā priekšgājējs. Neskatoties uz minimālām izmaiņām virsbūvē, automašīnas interjers tiks atjaunināts atbilstoši mūsdienu prasībām, kas nevar iepriecināt zīmola cienītājus.
LV / Seat
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив