Honda Jazz pārveidošanas līdzības - foto, īpašības


Jaunais Honda Jazz projekts jau izraisījis lielu autobraucēju interesi. Japānas dīleris publicējis attēlu un dažas detaļas par jauno automašīnu, kas tiks ražota nākamās paaudzes Fit virsbūvē. Automašīnas izskats kopš koncepcijas izrādīšanas nav daudz mainījies, izņemot priekšējo buferi ar miglas lukturiem.

Tomēr atjauninātais modelis saņēma uzlabotus šasijas raksturlielumus salīdzinājumā ar iepriekšējo versiju. Autoražotājs ir pabeidzis balstiekārtu, uzstādot vieglas sastāvdaļas ērtākai vadāmībai. Ir uzlabots arī elektriskais stūres pastiprinātājs un uzlabota trokšņu izolācija.

Honda Jazz tiks aprīkots ar nelielas jaudas "Earth Dreams" dzinējiem ar 1,3 litru tilpumu un 102 ZS jaudu. Atkarībā no izvēlētās konfigurācijas transmisija sastāvēs no divu veidu ātrumkārbām: septiņu pakāpju variatora vai sešu pakāpju manuālās ātrumkārbas.


Tādējādi jaunais Honda Jazz solās būt cienīgs Japānas autoražotāja kompakto automašīnu līnijas turpinājums. Uzlabota šasijas veiktspēja, moderni dzinēji un dažādas aprīkojuma iespējas padara šo auto par interesantu izvēli tiem, kas meklē uzticamu un ērtu auto.
LV / Seat
  • 11 791
  • 3

Komentāri 3

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив