Seat Mii līdzinās VW Up un Škoda Citigo

Šis ir Seat Mii, trešais un pēdējais Volkswagen Grupas pilsētas autoprojekts aiz Volkswagen Up un Škoda Citigo, kas visi trīs veidoti uz vienasplatformas. 


Seat Mii ir pirmais kompānijas pilsētas auto kopš 2005.gada, kad beidzāsSeat Arosa modeļa ražošana. Mii nonāks pārdošanā Spānijā novembrī, bet pārējā Eiropā- nākamā gada pavasarī. 

Nākamā gada beigās klajā nāks arī piecdurvju Seat Mii versija. Plānots, kabūs trīs aprīkojuma līmeņi un divas papildaprīkojuma pakotnes – Chic un Sport. 


Dzinēju klāstā divi 1,0 litra trīscilindru agregāti, kas savienoti armanuālo pārnesumkārbu. Seat gan piedāvās arī automatizētu manuālopārnesumkārbu. Papildaprīkojumā – City Safety sistēma, kas līdz noteiktamātrumam automātiski aktivizē bremzes, ja konstatē, ka automašīnai draud sadursme,bet vadītājs nereaģē. 

V

ēl viena neparasta opcija - Seat Portable System, noņemams 5 collu multimedijurīks, ko var izmantot kā navigācijas ierīci, tālruni un borta datoru. Seatsola, ka laika gaitā to varēs „uzlabot” ar interneta palīdzību, lejupielādējotjaunas programmas. 

LV / Seat
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив