Latvijā sāk tirgot sportisko SEAT Leon Cupra

Latvijā nonākusi SEAT Leon modeļa vissportiskākāmodifikācija Cupra, kam pieder visātrākā priekšpiedziņas sērijveida auto rekordsleģendārajā Nirburgringas sacīkšu trasē Vācijā. 


Auto cena Latvijā ir no 27 290 eiro (ieskaitot PVN). Cupramodifikācija papildina SEAT Leon modeļu saimi, kurā ir trīs un piecu durvjuhečbeks, kā arī universālis ST, kas pieejams arī ar pilnpiedziņu.


SEAT Leon Cupra, kas pieejama kā trīs, tā arī piecu durvjuhečbeka versijā, ir aprīkots ar divu litru četrcilindru benzīna turbomotoru,kas atkarībā no izvēlētās versijas attīsta 265 vai 280 zirgspēku jaudu. Pircējivar izvēlēties sešpākāpju manuālo transmisiju, vai tāda paša pārnesumu skaitasekvenciālo DSG pārnesumkārbu.


Visjaudīgākā SEAT Leon Cupra versija ar 280 ZS un 350 Nmlīdz 100 km/h paātrināsies 5,7 sekundēs, bet mazāk jaudīgā versija (265 ZS) to paveikspar 0,1 sekundi lēnāk. Automobiļa maksimālais braukšanas ātrums elektroniskiierobežots pie 250 km/h atzīmes. Ražotāja norādītais vidējais degvielaspatēriņš ir 6,4 litri benzīna uz 100 km.


Auto ir arī adaptīvā balstiekārta, kā arī sportiskopriekšpiedziņas hečbeku segmentā tik retais, bet vadāmību būtisku uzlabojošaiselements kā pašbloķējošais diferenciālis. Tāpat īpaši sportiska stila braucējinovērtēs, ka šim automobilim braukšanas elektronisko stabilizācijas sistēmu varpilnībā atslēgt.


https://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/5653/latvija-sak-tirgot-sportisko-seat-leon-cupra
LV / Seat
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив